REGULAMIN

  1. Wstęp a. Witamy na blogu „Domowe Sprzęty”! Zachęcamy do korzystania z naszych treści, jednakże przed rozpoczęciem przeglądania bloga prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem. b. Korzystanie z bloga oznacza akceptację i zgodę na przestrzeganie niniejszego regulaminu.
  2. Treści Bloga a. Wszystkie treści, artykuły, poradniki i informacje zamieszczone na blogu są chronione prawem autorskim. Zabrania się ich kopiowania, rozpowszechniania lub wykorzystywania bez naszej zgody. b. Treści na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady profesjonalnej. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikłe z wykorzystania informacji zawartych na blogu.
  3. Komentarze i Wpisy Użytkowników a. Zachęcamy do udzielania komentarzy i dzielenia się swoimi opiniami na blogu. Jednakże zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy niezgodnych z regulaminem, zawierających treści obraźliwe, spamowe, promujące nienawistne treści lub łamiące prawo. b. Wpisy użytkowników wyrażają jedynie ich indywidualne opinie. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
  4. Odpowiedzialność a. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z bloga, w tym straty danych, utraty zysków lub uszkodzenia sprzętu. b. Blog może zawierać linki do zewnętrznych stron internetowych. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści lub praktyki prywatności tych stron.
  5. Polityka Prywatności a. Przy korzystaniu z bloga podlegasz naszej Polityce Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią w celu zrozumienia, jak gromadzimy, przechowujemy i wykorzystujemy Twoje dane osobowe.
  6. Zmiany w Regulaminie a. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie. Zmiany wejdą w życie po opublikowaniu ich na stronie bloga. Rekomendujemy regularne sprawdzanie regulaminu w celu być na bieżąco z jego aktualnymi postanowieniami.
  7. Kontakt a. Jeśli masz pytania dotyczące regulaminu lub chciałbyś zgłosić naruszenie, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem strony „Kontakt”.

Dziękujemy za przestrzeganie naszego regulaminu i życzymy owocnych i inspirujących chwil podczas przeglądania naszego bloga „Domowe Sprzęty”!